Prolítněte si nejlepší výběr zajetých Passatů, Superbů a Oktávek v Česku. Ukážeme vám je na prohlídce, kterou připravíme jen pro vás. Jděte na to takhle:
1
Vyberte si
auto
Vyberte si barvu a výbavu, která vám sedne. Prolítněte technické protokoly a detailní fotky. A dejte nám vědět, jaké auto vám máme připravit na prohlídku.
2
Rezervujte si
showroom
Zarezervujeme pro vás showroom i servisní zázemí. Auto připravíme z podzemních garáží. V Autodraftu budte mít tolik času, kolik potřebujete. A když se zamilujete? Papíry vyřídíme do 30 minut a jedete.
3
…nebo si nechte
auto dovézt domů
Jste rozhodnutí pro Autodraft a už čekáte jen na tu správnou barvu nebo výbavu? Nemusíte až k nám. Auto koupíte pohodlně na dálku. Doprava je na nás.

Na cestu dostanete:

Záruka
jako na nové

Vaše auto kryje dvouletá záruka jako na nové. Od setrvačníku po filtr pevných částic. Nic nechybí.

Financování
bez provizí

V Autodraftu pracujeme s jednou bankou. A nebereme si o d ní žádné provize. Prodáváme auta, ne peníze. Takže vy máte o to lepší podmínky.

Otázky?

Autodraft funguje na principu domluvených prohlídek. Když dáte vědět předem, bude vaše auto připravené hned, jak dorazíte. A my pro vás budeme mít rezervovaný všechen čas, který budete potřebovat. Většina našich aut je totiž bezpečně zaparkovaná v podzemních garážích. A chvilku nám zabere je přivézt do showroomu.
Jistě. Když vám auto padne do oka, můžete s ním rovnou vyrazit na vaše cesty. Papírování nám nezabere víc než půl hodinky. Čas akorát tak na dobrou kávu. A jedete.
Přímo od evropských dealerů Volkswagenu. Díky dobrým kontaktům tady vybíráme ty nejlepší tří, čtyřletá auta. Zajetá pod drobnohledem garančních prohlídek. S moderními bezpečnostními prvky. Ve vysokých výbavách a krásných barvách. Taková, že bychom s nimi sami chtěli jezdit. Zajímá vás víc?
Samozřejmě. Vezměte si s sebou kohokoliv, kdo má pro vás důležitý poradní hlas. Vašemu mechanikovi dáme k dispozici zázemí našeho servisu se zvedákem a diagnostikou. Zbytku rodiny pohodlí showroomu a skvělé kafe. A všem tolik času, kolik budete potřebovat.

Proč mají lidé tolik
rádi Autodraft

Žádná otrava.
Jen skvělá auta

V Autodraftu nezažijete žádné obchodní kličky, nátlak nebo stres. Kupovat si auto je radost. Konečně.

Prodejem
nekončíme

Kdykoliv o vás rádi uslyšíme. Už měsíc po prodeji si budeme volat, jak se vám jezdí. Těšíme se už teď.

Jaké to je jezdit
s Autodraftem

Zvědaví? Skvělé!
O čem chcete vědět víc?

Můžeme pomoct?

735 127 096

recepce@autodraft.cz

Brkněte nebo napiště, jsme tu a rádi se na to s vámi podíváme.
Na příjmu dnes do 20 hod.