Jak teď funguje Autodraft?

Jak teď funguje Autodraft?

Výdejní místo
Termín jen pro vás
Prodloužené rezervace

Můžu si přijet auto prohlédnout?

Ano. Pro prohlídky máme k dispozici venkovní plochu a zázemí našeho servisu Krafter se zvedákem a diagnostikou.

S kým se tam uvidím?

Jen s mechanikem servisu Krafter a s našimi auty. Budete tu mít čas a soukromí. Váš termín je rezervovaný jen a pouze pro vás.

Můžu i teď auto koupit?

Jistě, auto si můžete koupit jako kdykoliv jindy. Formality zvládneme bezpečně během půl hodinky.

Můžu si auto rezervovat?

Ano, a teď dokonce na prodlouženou dobu. Auto vám rádi podržíme až do chvíle, než se k nám dostanete.

Pošlete mi další fotky?

Rádi. Dejte prosím vědět, jaký detail chcete vidět. Auto s vámi také můžeme projít přes WhatsApp.

Zastihnu vás teď i v Ostravě?

I v Ostravě jsme stále denně na telefonu. Prosíme, zavolejte. Rádi vám pomůžeme vybrat a koupit auto.

Jak těžké je se k vám dostat?

Cesta je jednoduchá, jsme na okraji města. Zvládnete to i bez navigace. A bez kolon.

Co mám udělat jako první krok?

Zavolejte. Buď prodejci, nebo přímo do showroomu. Jsme tu denně včetně víkendů do 8 večer. Rádi pro vás rezervujeme termín prohlídky nebo zařídíme cokoliv jiného. Těšíme se, že se uslyšíme.

zavřít podrobnosti

Draftujeme nejlepší zajetá auta ze západní Evropy do našich showroomů v Česku

Západní Evropa je plná skvělých dobře zajetých aut. Mladých aut, která nestojí jmění, ale stojí za to. My tahle auta vozíme do našich showroomů v Česku. A to se servisem, jako bychom prodávali nová.Jak vybíráme naše auta
Jak to funguje v našich showroomech
Co vás zajímá?

Berete auto na protiúčet?

Ne, bohužel. Děláme jednu jedinou věc, děláme ji poctivě a děláme ji opravdu dobře: Draftujeme ta nejlepší zajetá auta ze západní Evropy do Česka. Nic jiného neprodáváme ani nekupujeme. A právě díky tomu nám můžete věřit, že náš výběr aut nemá žádnou slabinu.

Jaká je záruka?

Našim autům věříme. Všechna jsme je pečlivě vybrali a kterýmkoliv z nich bychom sami jezdili. Proto vám beze všeho na naše auta poskytneme nadstandardní záruku 2 roky bez omezení kilometrů.

Jak mohu auto zaplatit?

Můžete platit převodem, nebo vložit peníze v hotovosti na náš účet v bance. Banka je pár minut od showroomu. Platby v hotovosti bohužel nepřijímáme.

Máte autorizovaný servis?

Máme servis Autodraft. Servis zaměřený pouze na modely, která prodáváme. A když se do hloubky zabýváte pouze deseti, znáte je víc než dokonale.

Jak se k vám dostanu? Nezůstanu někde v zácpě?

Ne, určitě ne. Naše Showroomy jsou v Praze i v Ostravě na okrajích města, blízko dálnice D1. Podívejte se na mapu.

Můžu přijít bez objednání?

Jistě, v našich showroomech jsme denně od pondělí do neděle (na přesnou otvírací dobu mrkněte sem). V ostravském showroomu máme všechna naše auta přímo v prodejně. V Praze je to bohužel složitější, je tu méně místa a některá auta máme zaparkovaná v podzemním skladu. Jistější je tedy objednat se na prohlídku.

Jak je to s registrací auta?

Je to tak jednoduché, jak je to jen v českém legislativním prostředí možné. Všechna naše auta mají platnou technickou kontrolu. Stačí tedy vyřídit evidenční kontrolu a zajít na Registr vozidel. Evidenční kontrolu vám udělají v kterékoliv stanici technické kontroly. Registr aut najdete v každém okresním městě. Cena je 300 za evidenčku + 800 za registraci. Pokud na to nemáte čas nebo nervy, rádi to celé oběháme za nevelký servisní poplatek za vás.

Můžu si auto rezevovat?

Ano, samozřejmě. Pokud vám některé naše auto padlo do oka tak, že o něj nechcete v žádném případě přijít, ale potřebujete si ještě vyřídit nějaké detaily, podržíme vám ho. Rezervační poplatek je 10 000 Kč a auto vám budeme držet po dobu jednoho týdne.


Nenašli jste odpověď?

Zeptejte se na cokoliv. Rádi to pro vás rozlouskneme. Od toho tu jsme.


I nám cookies pomáhají s personalizací reklam a analýzou návštěvnosti. A proto je máme na webu Autodraftu. Tím, že používáte tento náš web, souhlasíte i s používáním cookies. Zajímá vás víc? Nebo se rovnou stavíte na kávu a sušenku?