Jak teď funguje Autodraft?

Jak teď funguje Autodraft?

Výdejní místo
Termín jen pro vás
Prodloužené rezervace

Můžu si přijet auto prohlédnout?

Ano. Pro prohlídky máme k dispozici venkovní plochu a zázemí našeho servisu Krafter se zvedákem a diagnostikou.

S kým se tam uvidím?

Jen s mechanikem servisu Krafter a s našimi auty. Budete tu mít čas a soukromí. Váš termín je rezervovaný jen a pouze pro vás.

Můžu i teď auto koupit?

Jistě, auto si můžete koupit jako kdykoliv jindy. Formality zvládneme bezpečně během půl hodinky.

Můžu si auto rezervovat?

Ano, a teď dokonce na prodlouženou dobu. Auto vám rádi podržíme až do chvíle, než se k nám dostanete.

Pošlete mi další fotky?

Rádi. Dejte prosím vědět, jaký detail chcete vidět. Auto s vámi také můžeme projít přes WhatsApp.

Zastihnu vás teď i v Ostravě?

I v Ostravě jsme stále denně na telefonu. Prosíme, zavolejte. Rádi vám pomůžeme vybrat a koupit auto.

Jak těžké je se k vám dostat?

Cesta je jednoduchá, jsme na okraji města. Zvládnete to i bez navigace. A bez kolon.

Co mám udělat jako první krok?

Zavolejte. Buď prodejci, nebo přímo do showroomu. Jsme tu denně včetně víkendů do 8 večer. Rádi pro vás rezervujeme termín prohlídky nebo zařídíme cokoliv jiného. Těšíme se, že se uslyšíme.

zavřít podrobnosti

Jsme jediní, kdo se opravdu stará o to, jak budou lidé v příštích letech jezdit. Pojďte na tom pracovat s námi.

Autodraft je naše cesta, jak lidem v Česku vrátit radost z ježdění autem. A ubrat jim starosti s jeho sháněním. Začali jsme s přesvědčením, že koupit kvalitní ojeté auto není noční můra, ale příjemný, jednoduchý a bezpečný obchod. Od té doby jsme násobně vyrostli. Ale naše principy zůstávají stejné jako na začátku.

Stavíme to principiálně

S poctivostí dojedeme nejdál

Prodáváme pouze auta, kterými bychom sami chtěli jezdit. Jejich výběru věnujeme hodně času a pozornosti. Nezabýváme se ničím, co není dobré.

Každý krok dopředu

Naši zákazníci se dostávají k autům, která jsou v Česku zjevením. Protože se umíme dobře dívat. Umíme inovovat. A neuhnout.

Respekt. Základ dobrého vztahu

Neprodáváme nová auta. Ale prodáváme tak dobrá auta, že si zaslouží být prodávána jako nová. Přesně to děláme. A tím navazujeme vztahy.

Zeptejte se někoho zevnitř Autodraftu
 

Ondřej Holman

Tady konečně nemusím lhát

Zní to jako klišé? A už jste někdy prodávali auta v běžném autobazaru nebo autosalonu? Já ano. A občas jsem měl problém popasovat svoje svědomí s jejich praktikami. V Autodraftu tohle neřeším.

Jsme tu fér nejen k zákazníkům, ale i k sobě navzájem. Prodejci se mezi sebou umí podržet. Protože to, jak se má dobře prodávat auto, vidíme všichni stejně.

Chcete si o tom promluvit? Klidně mi napište nebo zavolejte. Na budoucího kolegu si vždycky najdu čas.

Ondřej Holman
+420 735 127 096
ondrej.holman@autodraft.cz

Hledáme vás, protože:
 

1

Za vaši práci si rádi zodpovídáte sami

V Autodraftu vám nikdo nebude stát za zády. Budeme spoléhat na vás, že si práci zvládnete zorganizovat sám(a). To jste vždycky chtěl(a), ne?

2

Chcete dokázat něco víc. Dělat něco, co má smysl

V Autodraftu můžete čerpat z našeho nakažlivého přesvědčení, že když děláte věci pořádně, vrátí se vám to. Tady dostanete prostor pracovat poctivě.

3

Potřebujete respekt. I vy

Za skvělou práci dostanete uznání a náš respekt. A pochopitelně skvělé peníze. Na lidech nikdy nešetříme.

Volné pozice

Mrkněte, koho právě hledáme do týmu. Vidíte se tam? Pokud náhodou ne, ale máte chuť být součástí Autodraftu, neváhejte se ozvat i tak. Něco vymyslíme. Šikovní lidé u nás mají vždycky dveře otevřené.

Prodejce aut

Člověk, kterému lidé věří. Člověk, který věří tomu, co prodává.

Hledáme vás, protože jste rozený obchodník. Jste tak jako my posedlý auty koncernu Volkswagen. Rok výroby, motorizaci a výbavu máte přečtené dvěma dobře mířenými pohledy, a pokud ne, nemůžete se dočkat, až se to dozvíte.

Senior prodejce

Člověk, který toho už hodně dokázal. A teď hledá novou výzvu.

Hledáme vás, protože víte, jak naši vizi naplnit, a chcete být u toho. A protože se na vás můžeme spolehnout, že tohle všechno klapne. A dál bude fungovat to, co pro nás prodává nejvíc – naše dobré jméno.

Mechanik

Expert na každý šroubek modelů koncernu VW s vlastní hlavou.

Hledáme vás, protože jste expert na většinu modelů Volkswagen, Škoda, Seat a Audi. Jsou to poctivá auta a poctivou práci oceňujete. Přesně víte, co se děje pod kapotou už podle zvuku. Víte, kam sáhnout, co utáhnout a co vyměnit, aby auto šlapalo jako nové.

Asistentka prodeje

Mistryně administrativy a šiřitelka úsměvů. I na part-time.

Hledáme vás, protože jste od přírody pečlivá a spolehlivá a máte přirozenou chuť dělat věci dobře. To nám úplně stačí. Všechno ostatní vám ukážeme, zaučíme, pomůžeme.

Uvažujete o Autodraftu? Skvělé! Dejme si kávu

Potkejte se přímo s Karlem Kovářem, zakladatelem a CEO Autodraftu. Kdy se vám to hodí?

Karel Kovář

karel@autodraft.cz

Jak probíhají první týdny v Autodraftu

Jedno po druhém

Nehodíme vás doprostřed rybníka. V postupných krocích vám ukážeme, jak to u nás v Autodraftu chodí. Na začátku si můžete náš styl práce zkoušet na jednodušších věcech.

Můžete dělat chyby Musíte

Chyba je přítel a kdo nic nedělá, nic nezkazí. Na začátku několik chyb určitě nasekáte. Bylo by podezřelé, kdyby ne. Patří to k učení. S tím počítáme, nemějte obavy.

Všechny naše zkušenosti. Jsou vaše

Dostanete čísla na všechny členy týmu a můžete jim kdykoliv zavolat. Budeme víc než ochotní vám pomoct. Protože chceme, abyste se tu cítili stejně dobře jako my.

Autodraft je síť showroomů s prémiovými zajetými auty. Jsme tým lidí, kteří věří tomu, co dělají, a to nám dává energii. Je jí dost i pro vás.

I nám cookies pomáhají s personalizací reklam a analýzou návštěvnosti. A proto je máme na webu Autodraftu. Tím, že používáte tento náš web, souhlasíte i s používáním cookies. Zajímá vás víc? Nebo se rovnou stavíte na kávu a sušenku?