Staráme se o to, jak budou lidé v Česku v příštích letech jezdit. Pojďte na tom pracovat s námi.

Autodraft je naše cesta, jak lidem v Česku vrátit radost z ježdění autem. A ubrat jim starosti s jeho sháněním. Začali jsme s přesvědčením, že koupit kvalitní ojeté auto by měl být příjemný, jednoduchý a bezpečný obchod. Ne noční můra. Od té doby jsme násobně vyrostli. Naše hodnoty ale zůstávají stejné.

Stavíme to principiálně

S poctivostí
dojedeme nejdál

Prodáváme pouze auta, kterými bychom sami chtěli jezdit. Jejich výběru věnujeme hodně času a pozornosti. Nezabýváme se ničím, co není dobré.

Skvělé služby.
Základ dobrého vztahu

Neprodáváme sice nová auta, ale máme auta tak dobrá, že si zaslouží být prodávána jako nová. Přesně to děláme. A tím navazujeme vztahy.

O krok
vepředu

Každý nový nápad, každá věc, kterou uděláme líp, nám dává další energii. Tak roste spokojenost našich zákazníků. Tak rosteme my.

Zeptejte se někoho zevnitř Autodraftu

Tady konečně nemusím lhát. Zní to jako klišé? A už jste někdy prodávali auta v běžném autobazaru nebo autosalonu? Já ano.

Tady v Autodraftu jsme fér. A nejen k zákazníkům, ale i k sobě navzájem. Protože to, jak se má dobře prodávat auto, všichni vidíme stejně.

Chcete si o tom promluvit? Klidně mi napište nebo zavolejte. Na budoucího kolegu si vždycky najdu čas.

Hledáme vás, protože

Za vaši práci si rádi zodpovídáte sami

V Autodraftu vám nikdo nebude stát za zády. Budeme spoléhat na vás, že si práci zvládnete zorganizovat sám(a). To jste vždycky chtěl(a), ne?

Chcete dokázat něco víc. Dělat něco, co má smysl

V Autodraftu můžete čerpat z našeho nakažlivého přesvědčení, že když děláte věci pořádně, vrátí se vám to. Tady dostanete prostor pracovat poctivě.

Potřebujete respekt.
I vy

Za skvělou práci dostanete uznání a náš respekt. A pochopitelně skvělé peníze. Na lidech nikdy nešetříme.

Volné pozice

Mrkněte, koho právě hledáme do týmu. Vidíte se tam? Pokud náhodou ne, ale máte chuť být součástí Autodraftu, neváhejte se ozvat i tak. Něco vymyslíme. Šikovní lidé u nás mají vždycky dveře otevřené.

Prodejce aut

Člověk, kterému lidé věří. Člověk, který věří tomu, co prodává.

Hledáme vás, protože jste rozený obchodník. Jste tak jako my posedlý auty koncernu Volkswagen. Rok výroby, motorizaci a výbavu máte přečtené dvěma dobře mířenými pohledy, a pokud ne, nemůžete se dočkat, až se to dozvíte.

Senior prodejce

Člověk, který toho už hodně dokázal. A teď hledá novou výzvu.

Hledáme vás, protože víte, jak naši vizi naplnit, a chcete být u toho. A protože se na vás můžeme spolehnout, že tohle všechno klapne. A dál bude fungovat to, co pro nás prodává nejvíc – naše dobré jméno.

Mechanik

Expert na každý šroubek modelů koncernu VW s vlastní hlavou.

Hledáme vás, protože jste expert na většinu modelů Volkswagen, Škoda, Seat a Audi. Jsou to poctivá auta a poctivou práci oceňujete. Přesně víte, co se děje pod kapotou už podle zvuku. Víte, kam sáhnout, co utáhnout a co vyměnit, aby auto šlapalo jako nové.

Asistentka prodeje

Mistryně administrativy a šiřitelka úsměvů. I na part-time.

Hledáme vás, protože jste od přírody pečlivá a spolehlivá a máte přirozenou chuť dělat věci dobře. To nám úplně stačí. Všechno ostatní vám ukážeme, zaučíme, pomůžeme.

Uvažujete o Autodraftu?
Skvělé!

Potkejte se přímo s Karlem Kovářem, zakladatelem a CEO Autodraftu. Kdy se vám to hodí?

Karel Kovář

Jsme tým lidí, kteří věří tomu, co dělají, a to nám dává energii. Je jí dost i pro vás.