Jak teď funguje Autodraft?

Jak teď funguje Autodraft?

Výdejní místo
Termín jen pro vás
Prodloužené rezervace

Můžu si přijet auto prohlédnout?

Ano. Pro prohlídky máme k dispozici venkovní plochu a zázemí našeho servisu Krafter se zvedákem a diagnostikou.

S kým se tam uvidím?

Jen s mechanikem servisu Krafter a s našimi auty. Budete tu mít čas a soukromí. Váš termín je rezervovaný jen a pouze pro vás.

Můžu i teď auto koupit?

Jistě, auto si můžete koupit jako kdykoliv jindy. Formality zvládneme bezpečně během půl hodinky.

Můžu si auto rezervovat?

Ano, a teď dokonce na prodlouženou dobu. Auto vám rádi podržíme až do chvíle, než se k nám dostanete.

Pošlete mi další fotky?

Rádi. Dejte prosím vědět, jaký detail chcete vidět. Auto s vámi také můžeme projít přes WhatsApp.

Zastihnu vás teď i v Ostravě?

I v Ostravě jsme stále denně na telefonu. Prosíme, zavolejte. Rádi vám pomůžeme vybrat a koupit auto.

Jak těžké je se k vám dostat?

Cesta je jednoduchá, jsme na okraji města. Zvládnete to i bez navigace. A bez kolon.

Co mám udělat jako první krok?

Zavolejte. Buď prodejci, nebo přímo do showroomu. Jsme tu denně včetně víkendů do 8 večer. Rádi pro vás rezervujeme termín prohlídky nebo zařídíme cokoliv jiného. Těšíme se, že se uslyšíme.

zavřít podrobnosti

Chceme, abyste měli z nakupování auta radost. Stejnou jako 5.000 lidí, kteří už s autem z Autodraftu jezdí po českých silnicích.

Buďte součástí změny. Autodraft jsme založili proto, abychom změnili trh s ojetinami v Česku. Daří se to: Lidé konečně nakupují auta bez stresu. Sledujte ten cvrkot:

Co lidé oceňují na Autodraftu?

Práci

Auto s vaší oblíbenou barvou a v neobvyklé výbavě dá práci sehnat. V Autodraftu ho máte v centru Prahy nebo Ostravy. Prohlídnuté, prověřené, zkontrolované, vyčištěné.

„Neskutečný výběr, milá a velmi kvalifikovaná obsluha. Určitě se vrátím.“

Pravdu

Prodáváme zajetá auta. Nepopíráme to. Naopak. Chceme, abyste o vašem autě věděli všechno. Zvedneme vám ho na zvedák, půjčíme vám diagnostiku, rádi si promluvíme s vaším mechanikem. Abyste měli jistotu. Že je auto OK.

„Upozornili mě na mírné vady na kapotě a ukázali mi i pro porovnání ostatní auta.“

Loajalitu

Nemáme žádné právní oddělení ani reklamační protokoly. Ale máme vlastní servis. Kdykoliv vás na cestách něco zastaví, stačí zavolat. Budeme na vaší straně. Autodraft roste na dobrých zkušenostech.

„Nesnaží se prodat za každou cenu, ale podle potřeby zákazníka.“

269 pochval, asi 10 vyřešených rozmrzelostí a 1 troll

Facebook
4.7
v 61 recenzích
Google
4.6
ve 208 recenzích

Tihle lidé se spolehli na Autodraft. Podívejte se proč:

Martin Kraus

Martin Kraus (www.martin-kraus.cz) není jen skvělý herec, ale taky táta a farmář. A když toho máte tolik, musí to šlapat. Ve městě i na pastvinách. Jako…

Jan Chábera

600 km dojíždění do práce. Zní to jako sci-fi. Pro zkušeného hokejového brankáře Jana Cháberu realita. Tvrdá jako hokej sám. Jan chytal extraligu na Kladně, v…

Daniel Rous

Divadlo na Fidlovačce – dabing – chata – přístav. Daniel Rous, herec od narození, dabér Rosse z legendárního seriálu Přátelé a lodní kapitán si k nám přišel…

Jaroslav Zelený

Bleskově rychlý, pracovitý, spolehlivý. A neuvěřitelný – během 30 kol soutěže dokáže zahrát 31 zápasů. Fotbalista první ligy Jaroslav Zelený. Na pravidelné…

Vlasta Horváth

Vlasta Horváth vždycky věděl, co je dobré: Vyhrát SuperStar, ale nezblbnout z toho. Omezit rozjetou kariéru, když se narodí děti, a být s nimi. Vybrat skvělé…

Michal Šenbauer

Rád doporučuji dobrý věci. U AutoDraftu jsem získal pocit důvěry, který mě uklidnil při hledání nového auta. Nemám čas zajíždět…

Na cestách potkáte už 5.000 našich aut. Poznáte je podle podznačníku Autodraft.

Nebojte se zeptat. O dobrou zkušenost se každý rád podělí.

Je důležité, aby lidé kupovali dobrá auta. Proto jste o nás slyšeli

Sledujte naše příspěvky do veřejné debaty o zajetých autech:

Fair Play

Autotip

Jak jsme hledali kvalitní ojeté MPV

iDnes.cz

Máme otevřeno denně
10–20 hod.
Zastavíte se?

Showroomy Autodraft

Martin Kraus

Martin Kraus (www.martin-kraus.cz) není jen skvělý herec, ale taky táta a farmář. A když toho máte tolik, musí to šlapat. Ve městě i na pastvinách. Jako tenhle skvělý Tiguan z AutoDraftu.

Jan Chábera

600 km dojíždění do práce. Zní to jako sci-fi. Pro zkušeného hokejového brankáře Jana Cháberu realita. Tvrdá jako hokej sám. Jan chytal extraligu na Kladně, v Českých Budějovicích nebo v Mladé Boleslavi. Teď se stal oporou šest set kilometrů vzdáleného francouzského Štrasburku. Když přijde na to, na koho se může na náročných cestách do Francie spolehnout sám Jan, je to Volkswagen Passat z AutoDraft. Pohodlné, bezpečné a důvěryhodně zajeté auto, pro které není počet kilometrů žádný problém. Drží a drží a drží. Stejně jako špičkový brankář.

Daniel Rous

Divadlo na Fidlovačce – dabing – chata – přístav. Daniel Rous, herec od narození, dabér Rosse z legendárního seriálu Přátelé a lodní kapitán si k nám přišel pro auto, které zvládne udržovat tenhle kolotoč v chodu.

Jaroslav Zelený

Bleskově rychlý, pracovitý, spolehlivý. A neuvěřitelný – během 30 kol soutěže dokáže zahrát 31 zápasů. Fotbalista první ligy Jaroslav Zelený. Na pravidelné trase Praha-Jablonec spoléhá na auto z AutoDraftu, které sice zvládne z 30-i jízd pouhých 30, ale právě tahle „nudná“ přesnost je to, co dělá z vašeho auta vašeho nejlepšího backa.

Vlasta Horváth

Vlasta Horváth vždycky věděl, co je dobré: Vyhrát SuperStar, ale nezblbnout z toho. Omezit rozjetou kariéru, když se narodí děti, a být s nimi. Vybrat skvělé auto, které to všechno uveze. Tohle je nový Vlastův Sharan. Z Autodraftu.

Michal Šenbauer

Rád doporučuji dobrý věci. U AutoDraftu jsem získal pocit důvěry, který mě uklidnil při hledání nového auta. Nemám čas zajíždět správně nový vůz ani podnikat výlety do Německa, abych si auto našel sám. Tuto společnost všem doporučuji a přeju hodně štěstí při výběru, to totiž není jednoduchý, když je z čeho vybírat. Do koupeného auta jsem se zamiloval, tak jsem ho musel hned druhý den vzít na výlet na Okoř. Michal Šenbauer (České srdce)

I nám cookies pomáhají s personalizací reklam a analýzou návštěvnosti. A proto je máme na webu Autodraftu. Tím, že používáte tento náš web, souhlasíte i s používáním cookies. Zajímá vás víc? Nebo se rovnou stavíte na kávu a sušenku?