Do Autodraftu vybíráme auta denně v Německu a Švýcarsku. Přímo u 117 dealerů Volkswagenu. Jsme jejich největší odběratel. A jsme velmi, velmi pečliví a mlsní. Za vás.
Naši zákazníci si obvykle pochvalují, že auto je při stejném nájezdu v daleko lepší kondici, než by čekali. Naše auta se zajížděla na husté síti kvalitních dálnic a prémiových palivech. A hlavně, jsou lépe vybavená. A tedy pohodlnější. Řady jako je R-Line nebo Laurin&Klement najdete v Autodraftu mnohem častěji než kdekoliv jinde.
Pokud hledáte koncernové auto do 4 let stáří, dokážeme sehnat ta nejlepší. Prosíme, mrkněte na našeho Hlídače. Tam si nastavíte základní parametry a necháte nám na sebe kontakt. Někdo z vás se vám pak ozve a probereme vaše auto do nejmenších detailů. No a pak už jen stačí čekat, kdy vám vaše auto přistane v emailu.

Auta prověřená
autorizovaným servisem

Vybíráme tří, čtyřletá auta zajetá v rámci přísně předepsaných servisních intervalů. Servisovaná pouze v autorizovaných servisech Volkswagenu. A znovu ověřená mistrem dílny našeho servisu Krafter.

krafter

Auta ve výbavách
vysoko nad standard

R-Line, Highline, Laurin & Klement. Vybíráme auta ve výbavách, které se v Česku jen tak nevidí. Hledáme krásné barvy, nadstandardní bezpečnostní prvky, chytré technologické detaily. Přesně to, co dělá u stejného modelu rozdíl třídy.

Auta, která nepoznala výmol

Jsou to auta z míst, kde se zrodila řidičská kultura. Zajížděla na nejhustší dálniční síti v Evropě a prémiových palivech. Nepoznala výmol.

Auta, se kterými nemůžete udělat chybu

A tahle skvělá auta draftujeme do našeho showroomu v Česku. Se servisem, jako bychom prodávali nová. Takže ať už si vyberete jakékoliv, neuděláte chybu.

Mrkněte na auta

Je jich více než 300

Můžeme pomoct?

Brkněte nebo napiště, jsme tu a rádi se na to s vámi podíváme.
Na příjmu dnes do 20 hod.
recepce@autodraft.cz