Záruka Autodraftu:
jako na nové auto

Záruka Autodraftu je nejširší na trhu. Kryje každé škytnutí a rozsvícenou kontrolku. Jako když kupujete nové.

Rychlý přehled

pojistná doba 2 roky
limit km bez omezení
spoluúčast bez spoluúčasti
limit plnění 100 000 Kč/událost
200 000 Kč celkem

95 %
tovární záruky

Záruka kryje všechny obvyklé strašáky. I ty, kteří zůstávají ve smlouvách často pod čarou drobným písmem. Třeba filtr pevných částic, EGR ventil nebo soustava AdBlue. Tady seznam toho nejdůležitějšího:

Motor

Blok motoru, kliková hřídel, rozvodový řetěz, turbodmychadlo/kompresor, řemenice klikové hřídele, olejové čerpadlo, hlava válců, sací potrubí, vačková hřídel, palivové čerpadlo, vodní pumpa, podtlaková vývěva, kompresor klimatizace, chladič, výparník klimatizace.

Palivová soustava

Podávací čerpadlo, škrticí klapka, vstřikovače, ovládací ventily a čidla/lamda sondy, měřič hmotnosti nasávaného vzduchu, EGR ventil, DPF filtr.

Spojka

Hlavní a pomocný spojkový válec, vypínací ložisko spojky, přítlačný kotouč.

Převodovka

Obal převodovky, ložiska, hřídele, dvouhmotový setrvačník, hydrodynamický měnič, mechatronika, diferenciál (i mezinápravový), pohon 4x4, hnací hřídele a klouby.

Elektrické součástky

Řídící jednotka motoru, řídící jednotka převodovky a pohonu 4x4, řídící jednotka klimatizace, řídící jednotky komfortního ovládání vozidla, řídící jednotky světlometů, startér, alternátor, snímače, čidla, motorky stěračů, motorky el. ovládání oken a střechy, centrální zamykání, vyhřívání volantu, vyhřívání sedadel.

Brzdová soustava

Hlavní brzdový válec, posilovač brzdného účinku, omezovač brzdného účinku.

Dotujeme 2/3
ceny

Dvě třetiny ceny záruky hradíme za vás. Jistota na vašich cestách je něco, o co se chceme starat společně. Na vás je tak jen 10 000 Kč. A je vaše.


cena záruky 30 000 Kč
hradí Autodraft 20 000 Kč
platíte vy 10 000 Kč

Dobrá vůle
řešit problémy

Vaše auto jsme vybrali pečlivě. A myslíme, že vám poslouží spoustu let. I auto je ale jenom stroj. A když už se ale něco pokazí, je důležité, jak rychle se dostanete zpátky na silnici. Krafter V Autodraftu nemáme právní oddělení. Místo toho jsme vybudovali vlastní servis Krafter. Řešíme problémy hned a bez řečí.

Vladimír Houska

+420 732 541 016

Vladimír se stará o to, abyste ještě dnes dostali pomoc a náhradní auto.

Otázky?

Zavolejte. Probereme společně, co se stalo. A domluvíme se, jak vás co nejrychleji dostat zpátky na silnici.
Abychom vám záruku uznali, pohlídejte si, že dodržujete předepsané servisní intervaly. Auto servisujte u nás v Krafteru nebo v jakémkoliv jiném servisu, který je plátcem DPH. Skvělé je, když má váš servis přístup do databáze pro nezávislé opravce. Tam pak snadno najdeme, jak o auto pečujete. Pokud váš servis přístup do databáze nemá, tak si od něj prosíme ukládejte všechny faktury. Servisní historii auta vyčteme z nich.
Ani tak nepřijdete o naši podporu. Platí pro vás standardní roční záruka na skryté vady. A naše ochota řešit každý problém hned a bez řečí.

Zpátky za
volant

Zvědaví? Skvělé!
O čem chcete vědět víc?

Nechte nám
vzkaz

recepce@autodraft.cz

Právě teď máme půlnoc. Ale podíváme se na váš vzkaz hned u první ranní kávy.
Otevíráme v 10 hodin