Octavia, Golf

Tak to bude oříšek. O to raději se na něj podíváme. Můžeme si zavolat a probrat to?

Mrkněte i pod pokličku

Ukázat 15 aut na cestě
Další desítky aut právě teď chystáme do našeho showroomu. Podívejte se. Ať vám neutečou.

Hlídač

Máte minutku? Řekněte nám, co sháníte. A zbytek už nechte na nás.
Konfigurovat auto

Proč Autodraft

V Autodraftu vybíráme auta, kterými bychom sami chtěli jezdit. Podívejete se jak.

Nápověda

Máme s nimi nejlepší zkušenost. Když jde o to vybrat skvělé zajeté auto, vychází nám z ní nejlíp právě tyhle značky. Proto se v Autodraftu zaměřujeme jen na Volkswageny, Škodovky, Seaty a Audi. Je to vlastně jen pár osvědčených modelů. O to lépe je známe. Dokážeme tak spolehlivě vybrat ty, co vás podrží nejlíp na vašich cestách.
Dvakrát. V Německu kontroluje naše auta autorizovaný servis Volkswagenu. Dohlíží na ně pravidelně. A s německou pečlivostí zaznamenává každý servis do elektronické databáze. Kilometry, výměny oleje nebo oděrky si tak můžete ověřit i vy. Stačí se stavit v servisu VW a proklepnout auto přes VIN. Podruhé auto prověřujeme, když ho přivezeme do Autodraftu. Mistr dílny našeho servisu Krafter se ujistí, že všechno sedí. Jeho zprávu pak najdete u každého auta na webu.
Na cestu vás vybavíme rozšířenou dvouletou zárukou. Kryje všechno, jako když kupujete nové auto. Včetně turbojednotky, spojky, převodovky nebo filtru pevných částic. Navíc záruku z větší části dotujeme. Protože chceme, abyste jezdili v klidu. My platíme ⅔ ceny, na vás je jen posledních 10 000 Kč. A je vaše.
Pro všechny ostatní případy platí standardní roční záruka na skryté vady. A naše ochota postarat se, abyste i v těžkých situacích byli zase co nejrychleji na silnici.
To je mrzuté. Ale pokud jde o model Volkswagenu, Seatu, Škodovky nebo Audi, určitě se u nás dřív nebo později objeví. Náš Hlídač vám o něm může dát vědět do e-mailu dřív, než se auto objeví v našich showroomech. Hlídače si můžete nastavit tady. Je to minutka.