Auta na cestě

Podívejte se na auta, která právě teď vezeme do Autodraftu.

Hlídač

Řekněte nám, co sháníte. Jakmile narazíme na auto, které by vám sedlo, dáme vám vědět.

Nápověda

Máme s nimi nejlepší zkušenost. Když jde o to vybrat skvělé zajeté auto, vychází nám z ní nejlíp právě tyhle značky. Proto se v Autodraftu zaměřujeme jen na Volkswageny, Škodovky, Seaty a Audi. Je to vlastně jen pár osvědčených modelů. O to lépe je známe. Dokážeme tak spolehlivě vybrat ty, co vás podrží nejlíp na vašich cestách.
Dvakrát. V Německu kontroluje naše auta autorizovaný servis Volkswagenu. Dohlíží na ně pravidelně. A s německou pečlivostí zaznamenává každý servis do elektronické databáze. Kilometry, výměny oleje nebo oděrky si tak můžete ověřit i vy. Stačí se stavit v servisu VW a proklepnout auto přes VIN. Podruhé auto prověřujeme, když ho přivezeme do Autodraftu. Mistr dílny našeho servisu Krafter se ujistí, že všechno sedí. Jeho zprávu pak najdete u každého auta na webu.
Na cestu vás vybavíme rozšířenou dvouletou zárukou. Kryje všechno, jako když kupujete nové auto. Včetně turbojednotky, spojky, převodovky nebo filtru pevných částic. Navíc záruku z větší části dotujeme. Protože chceme, abyste jezdili v klidu. My platíme ⅔ ceny, na vás je jen posledních 10 000 Kč. A je vaše.
Pro všechny ostatní případy platí standardní roční záruka na skryté vady. A naše ochota postarat se, abyste i v těžkých situacích byli zase co nejrychleji na silnici.
To je mrzuté. Ale pokud jde o model Volkswagenu, Seatu, Škodovky nebo Audi, určitě se u nás dřív nebo později objeví. Náš Hlídač vám o něm může dát vědět do e-mailu dřív, než se auto objeví v našich showroomech. Hlídače si můžete nastavit tady. Je to minutka.