2 456 aut. 2 456 příběhů

Založili jsme AutoDraft, abychom kultivovali divoký trh se zánovními auty v České republice. Každé auto od nás odjíždí jako začátek dobrého příběhu.
Martin Kraus (www.martin-kraus.cz) není jen skvělý herec, ale taky táta a farmář. A když toho máte tolik, musí to šlapat. Ve městě i na pastvinách. Jako tenhle skvělý Tiguan z AutoDraftu.Napsali o nás: zobrazit článekA jak říkáte vašemu autu vy? Pěkné auto, které vás kdykoliv hodí, kam potřebujete, a neškemrá neustále o naftu nebo servis, si rychle zamilujete. Paní Krausová je z našeho Passata, tedy jejími slovy „Pašíka“, tak nadšená, že nám nechala jako dárek vyrobit tahle luxusní pera. Díky! Moc!Nevěstu nesvěříte jen tak někomu. Nevěsta potřebuje na cestu k oltáři auto, které nejen že je široko daleko nejkrásnější, ale také přiměřeně rychlé a zatraceně spolehlivé – co kdyby přeci jen došlo k únosu... Bylo nám ctí, že se jedno z našich aut stalo strážcem vaší svatby. Krásné, že?
Bleskově rychlý, pracovitý, spolehlivý. A neuvěřitelný – během 30 kol soutěže dokáže zahrát 31 zápasů. Fotbalista první ligy Jaroslav Zelený. Na pravidelné trase Praha-Jablonec spoléhá na auto z AutoDraftu, které sice zvládne z 30-i jízd pouhých 30, ale právě tahle „nudná“ přesnost je to, co dělá z vašeho auta vašeho nejlepšího backa.600 km dojíždění do práce. Zní to jako sci-fi. Pro zkušeného hokejového brankáře Jana Cháberu realita. Tvrdá jako hokej sám. Jan chytal extraligu na Kladně, v Českých Budějovicích nebo v Mladé Boleslavi. Teď se stal oporou šest set kilometrů vzdáleného francouzského Štrasburku. Když přijde na to, na koho se může na náročných cestách do Francie spolehnout sám Jan, je to Volkswagen Passat z AutoDraft. Pohodlné, bezpečné a důvěryhodně zajeté auto, pro které není počet kilometrů žádný problém. Drží a drží a drží. Stejně jako špičkový brankář.
Divadlo na Fidlovačce – dabing – chata – přístav. Daniel Rous, herec od narození, dabér Rosse z legendárního seriálu Přátelé a lodní kapitán si k nám přišel pro auto, které zvládne udržovat tenhle kolotoč v chodu.
Šušká se o nás. Díky za to!


Novotný

Minulí týden zakoupen Vw Touran, s panem Kovářem velmi dobrá komunikace, ochotně vše vysvětlil, krásné prostředí a hlavně vše sedí, bezproblémové přihlášení, servis 100%dohledatelný. Když jsem to viděl na vlastní oči jaký je tam frmol, tak obdivuji tohoto prodejce a přeji mu spoustu spokojených zákazníků. Pokud někdo hledá koncernový vůz, můžu jen doporučit. Za mne 110%


center-block


Simeon Slavik

Už dva měsíce se vozíme Passatem z Autodraftu a jsme maximálně spokojeni. Koupí auta to v případě této společnosti nezačíná ani nekončí - při výběru automobilu jsme se setkali s velikou vstřícností, dobrými radami a příjemným chováním a i po koupi je samozřejmostí podpora okolo záležitostí spojených s provozem nového auta. S manželkou nemůžeme jinak než doporučit!


center-block


Martin Chadimi

To věřím že si ho užívá, mám ho taky a na to, co má najeto skutečně drží a drží, všechno na silnici vyžehlí a je radost ho řídit, jezdil bych a jezdil...pořád


center-block


Komplexautodily

Vyborny pristup prodejcu, krasna a cista auta s jasnou historii, doporucuji.


center-block


Nechoďdomovi

V AutoDraft jsme kupovali VW Touran a můžeme doporučit!!! Vůz je v perfektním stavu, vše včetně ujetých kilometrů sedí. Přístup prodejce je profesionální. Perfektní připravenost administrativy při předání vozu.Jednoznačně spokojenost.


center-block


Sýkora

To co tady píší spokojení zákazníci je pravda. Sami jsme se o tom přesvědčili. Jednání vstřícné, vše v klidu vysvětlí a předvedou. Všechny vozy, které mají na prodejně jsou v překvapivě dobrém stavu a vybavení. Kdo to neviděl neuvěří. Přišli jsme ,vybrali a odjeli WV Passatem . Plná spokojenost a vřele tuto firmu doporučujeme. Poměr cena/kvalita – kvalita vyšší/cena nižší


center-block


Vlasťa

Takovou dobrou koupi jsem nečekal,passat v naprostém pořádku,po velkém servisu (nové kotouče +desky+výfuk atd. vše orig.VW)historie ověřena přímo autorizovaném servisu VW.Historie a ujeté kilometry sedí(nepřetočeno!!!)se servisní knížkou.Můžu jen doporučit.Dokonce jsem dostal i plnou nádrž nafty.Světe div se.Vlasťa z valmezu


center-block


Pavel Bělouš Bělohlávek

Cca před měsícem a půl jsme kupovali Tourana. Personál i samotný pan Kovář byli velice vstřícní. Vše proběhlo v nejlepším pořádku. Všechny papíry atd. připraveny. Auto je super, vše sedí. Ještě uvidíme jak to bude s roční zárukou na skryté vady. Doufám, že nebude třeba ji uplatňovat. Za nás můžu jen doporučit.


center-block


info

“Kupoval jsem zde skoro novou Octavii a maximální spokojenost... Super cena, servis a vše okolo. Maximálně doporučuji všem.”


center-block


Martin Faltus

Výborná nabídka kvalitních aut


center-block


Roman sedlacek

Maximální spokojenost s nákupem VW Tiguan, určitě všem doporučujeme a pro další vuz půjdeme sem


center-block


Pavel Poznicek

Velice dobrý dojem z nákupu auta, pravdive informace, solidní cena, perfektní jednání a domluva.


center-block


Bora

Hodnocení dávám vždy s odstupem času... V květnu 2017 jsem kupoval VW Passat Variant 130kW. Pan Kovář velmi vstřícný, všechny otázky zodpovězeny, vše co o vozidle uvedl ,,sedělo". Vozidlo následně prověřeno a prohlédnuto v autorizovaném servise - bez závad. PS Moje příští auto bude opět od Autodraftu !!! Bora, Kutná Hora.


center-block


Tomáš J.

Jelikož sám pracuji v servise Volkswagen, měl jsem možnost si auto poradně prověřit a musím říct , že do puntíku všechno přesně sedělo. Auto perfektní, Prostředí super, Více takových salonů.Za nás doporucuju, Špičkový .


center-block


petr prenosil

Skvělý přístup, jednání i férové ceny, absolutní spokojenost


center-block


Mgr.Patrik Košický,Sokoleč

Pravidelně kupuji Svět motorů a Autotip a v něm jsem narazil na článek Fair play o salonu AutoDraft a říkám si..Konečně ! Konečně se objevil seriózní prodejce, který nabízí poctivá, servisovaná a kvalitní auta a ne zajíce v pytli. Dnes jsem se o pověsti Autodraftu přesvědčil osobně a pořídil krásného Sharana.Všem doporučuji, jeďte se do salonu podívat a udělejte si obrázek. Já jsem nadšený.


center-block
Draftujeme nejlepší auta ze západní Evropy

Kvalitní vozovky

Švédské dálnice jsou nejbezpečnejší v Evropě.

Prémiová paliva

Moderní motory jsou citlivé. ONO si na západ od nás neškrtne.

Jiná řidičská kultura

Žádné pokoutné opravny. Žádné závody na tankodromech.